Довгого і Звягільського не пустять до Ради

Комітет виборців України (КВУ) проситиме Центральну виборчу комісію з проханням визнати недійсними вибори Олеся Довгого й Юхима Звягільського

Комітет виборців України (КВУ) проситиме Центральну виборчу комісію з проханням визнати недійсними вибори у 102-му одномандатному виборчому окрузі (Кіровоградська обл.), де серед кандидатів лідирує екс-секретар Київради Олесь Довгий.

“Є окремі проблемні округи, на яких КВУ не може визнати результати виборів. Насамперед, мова йде про так званий виборчий округ імені Олеся Довгого … Ці факти (значні порушення) були масштабными.По думку нашої організації, вони вплинули на результат голосування та КВУ звертається до ЦВК вивчити ці факти і ухвалити рішення про неможливість підведення результатів у цьому окрузі”, – заявив голова правління Комітету виборців України Олексій Кошель в понеділок, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Йдеться про протиправну діяльність, напад та бандитизм, порушення виборчого законодавства в ході виборчої кампанії, і в день голосування.

“Мали місце підписання спеціальних угод і за свідченням наших спостерігачів, за ці соціальні угоди виборці отримували винагороду. Мали місце факти підкупу, факти тиску на членів комісії, спостерігачів”, – розповів Кошель.

Читайте: Бойовики атакують під Маріуполем

Він також зазначив, що КВУ буде наполягати на визнанні недійсними виборів у кількох одномандатних округах в Донецькій області, зокрема, в окрузі №45, де переміг Юхим Звягільський.

Як повідомляється на сайті ЦВК, в даний час в окрузі №102 (центр – м.Знам’янка Кіровоградської області) за результатами опрацювання 13,15% протоколів лідирує самовисуванець Довгий з 36,73% голосів виборців, значно випереджаючи найближчих конкурентів:самовисуванця Віктора Бойка (10,29% голосів) та інших, які набрали менше 7% голосів виборців.

В окрузі №45 (центр м. Курахово Донецької області) за результатами обробки 100% протоколів з багаторазовим відривом від конкурентів переміг екс-прем’єр, народний депутат фракції Партії регіонів, почесний президент шахти ім.Засядька Звягільський.

Нагадаємо, Олесь Довгий переміг на парламентських виборах по округу №102 у Кіровоградській області. За результатами голосування Довгий отримав 29,9% голосів виборців.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля