Путіну стало страшно

Російський політолог Ілля Мільштейн пояснив слова прес-секретаря президента Росії з приводу гранатий України не вступати в НАТО

Російський політолог Ілля Мільштейн пояснив слова прес-секретаря президента Росії з приводу гранатий України не вступати в НАТО.Про це він написав у блозі на Сноб.ру.”Досить важливе слово вимовлено – страх. Той факт, що вимовив його найближчий до Путіна чиновник, який хоче обдурити і залякати світ, чи доводить неминучість бійні”, – пише Мільштейн.

Читайте: Як Семенченко з Маккейном домовлялися про зброю (фото)“Зрештою, якщо в Москві бажають почути, що НАТО не має наміру приростати до України і Верховна Рада не стане поспішати зі скасуванням статусу, то й Дмитро Сергійович, ймовірно, зуміє впоратися зі своїми нічними кошмарами. І шефу допоможе, наголошуючи на тому, що бувають речі страшніші, аніж входження України в Північноатлантичний альянс. А повну гарантію, як всім відомо, дає лише страховий поліс”, – підсумовує політолог.Також політолог заявив про те, що Путін і Захід опинилися в глухому куті.

До слова, в МЗС Литви заявили, що війна в Україні через обережність Європи.


Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх