Росія випробовує нову зброю

Росія проводить випробування нових типів зброї

Росія проводить випробування нових типів зброї, але стверджує, що випробування жодним чином не порушують її міжнародні зобов’язання, і мови про гонку озброєнь немає.

Про це заявив заступник голови російського МЗС Сергій Рябков, повідомляє Російська служба Бі-бі-сі. 

“Все, що робиться в сфері випробувань нових типів озброєнь, робиться у відповідності з нашими зобов’язаннями, – сказав російський дипломат. – Якщо відзначаються якісь події чи явища, несподівані для інших країн, значить, ці заходи не охоплені ніякими зобов’язаннями, і ми не зобов’язані про них повідомляти”, – додав він.

Читайте: Аксьонов розповів, коли світ визнає Крим частиною Росії

За його словами, “відбувається планове удосконалення бойового складу трьох видів збройних сил Російської Федерації”.

Рябков представляє російську делегацію на Міжнародній конференції з роззброєння і нерозповсюдження ядерної зброї у Москві.

Серед учасників конференції – делегація США, яку очолює заступник держсекретаря Роуз Гетемюллер. Очікується, що представники дипвідомств Росії і США проведуть переговори, на яких може бути порушено питання контролю над озброєннями.

Протягом цього року в США неодноразово звучали заяви про можливі випробування Росією ракети класу “земля-земля”, яка за своїми параметрами порушує положення Договору про скорочення ракет середньої і меншої дальності.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх