Київ відмовився від безкоштовних канадських винищувачів

Вартість обслуговування і відсутність підготовлених пілотів змусили уряд України відмовитися від партії канадських винищувачів-бомбардувальників F-18

Вартість обслуговування і відсутність підготовлених пілотів змусили уряд України відмовитися від партії канадських винищувачів-бомбардувальників F-18.

Про це в ефірі телеканалу 24 розповів колишній заступник міністра оборони України Леонід Поляков, який зараз є консультантом комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони, передає ТАСС.

За словами Полякова, Київ відмовився від пропозиції Канади з низки причин.

Читайте: У МВС розповіли, коли США надасть зброю Україні

«По-перше, фінансових, оскільки на кожного льотчика працює кілька тисяч осіб спеціального складу, які забезпечують його політ», – сказав він.

Крім того, за його словами, пілотування літака вимагало б перепідготовки льотчиків, більшість з яких до цього тренувався пілотувати машини ще радянського виробництва.

Нагадаємо, влітку 2014 року стало відомо, що в межах модернізації своїх ВПС уряд Канади може на безоплатній основі передати Україні до 20 винищувачів F-18, які раніше були списані і виведені зі складу.

Фото: canadaka.net

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх