Норвегія порвала з Росією

Норвегія припинила політичне співробітництво з Росією

В неділю в Норвегії стало відомо про рішення уряду припинити політичне співробітництво з Росією. 

Цю новину в країні дізналися з повідомлень закордонних ЗМІ, які цитували інтерв’ю прем’єр-міністра Норвегії Ерни Солберг українському виданню “Дзеркало тижня”, повідомляє Радіо свобода.

За словами прем’єра, Норвегія відкликає своїх військових експертів, які працювали в сфері зміцнення заходів довіри, оголошено також про скасування спільних військових маневрів.

“Це пов’язано з ситуацією в Україні”, – заявила голова норвезького уряду.

Читайте: Над Донецьком літають снаряди

За словами Ерни Сольберг, між Москвою і Осло залишилися лише контакти в сфері морського транспорту та рибальства, які, за словами політика, “є постійною практикою” і від яких, як вважають в Норвегії, “немає сенсу відмовлятися”.

Норвегія не є членом ЄС, тим не менш, потрапила в список європейських країн, проти яких Москва в серпні ввела продуктове ембарго.

Так, на російський ринок закрили доступ норвезького лосося, притому що 10 відсотків рибного експорту Норвегії припадало на Росію. У свою чергу, Норвегія приєднується до всіх санкцій Євросоюзу проти російських фізичних і юридичних осіб, аргументуючи свої дії “неприйнятністю” позиції Росії щодо подій на Україні.

 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх