Штайнмайер вірить в Путіна і Порошенка

Глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, який минулого тижня відвідав Москву та Київ, заявив, що вірить у дотримання мінських домовленостей

Глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, який минулого тижня відвідав Москву та Київ, заявив, що вірить у дотримання мінських домовленостей, які стали базою для подальшої роботи по врегулюванню ситуації в Україні.

Штайнмайєр і президент України Петро Порошенко 18 листопада в Києві обговорили можливість проведення діалогу щодо врегулювання ситуації в Донбасі з участю Німеччини, Польщі та Франції, повідомляють РИА Новости.

Потім глава МЗС Німеччини відправився в Москву, де його прийняв голова російської держави Володимир Путін.

Читайте: Які банки хоче закрити НБУ

“З Києва і Москви я повернувся з відчуттям, що президенти Порошенко і Путін будуть дотримуватися мінських домовленостей. На тлі складної ситуації конфлікту на місці подій це небагато і цього недостатньо. Але це база, на якій можна працювати”, – сказав міністр в інтерв’ю журналу Spiegel, опублікованому в понеділок.

Раніше глава німецького МЗС вже порадив не списувати з рахунків мінські угоди з врегулювання кризи в Україні. Однак він зауважив, що до політичного рішення і зняття напруги ще далеко.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх