На студентів «ДНР» чекають будзагони

Студенти самопроголошеної Донецької народної республіки сформують будзагони.

Студенти самопроголошеної Донецької народної республіки сформують будзагони, заявив у понеділок на прес-конференції в Донецьку міністр освіти і науки ДНР Костенок Ігор.

“Ми використовуватимемо енергію, ентузіазм студентів. Тим більше що зараз у нас більшість населених пунктів або зруйновані повністю, або отримали пошкодження ті чи інші об’єкти соціальної інфраструктури”, – сказав міністр, пише “РІА Новини”.

“Молоді люди, студенти будують свою державу. Вони будують свій будинок і побудують таким, яким хочуть його бачити. Ми відновимо Донбас”, – пообіцяв він.

Читайте: НАТО: Росія інкогніто знищує УкраїнуЗа його словами, на цьому тижні делегація донецьких студентів з п’яти чоловік відправиться в Москву, щоб представляти ДНР на Всеросійському зльоті, присвяченому 55-річчя руху студентських загонів. За даними Костенка, “у ньому візьмуть участь понад 6 тисяч делегатів із 78 суб’єктів Російської Федерації і десяти країн СНД і Балтії”.

Студентські будівельні загони з’явилися в Радянському Союзі. У вільний від роботи і навчання час молодь відновлювала будівлі, будувала будинки і дороги. У 1991 році, після розвалу СРСР, рух припинив своє існування. Через 12 років ідею відродили. У 2003 році в Росії за підтримки міністерства освіти була створена громадська організація “Російські студентські загони”.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх