Гопко не знає, чи домовився Яценюк з Порошенком (відео)

Лідер партії “Самопоміч” Ганна Гопко розповіла про перспективи якнайшвидшого затвердження складу Кабміну.

Лідер партії “Самопоміч” Ганна Гопко розповіла про перспективи якнайшвидшого затвердження складу Кабміну.

– Політолог Тарас Березовець казав, що дуже важливо представити склад уряду у перший день роботи Верховної Ради. Це можливо?

– А чому ні? Дискусії щодо складу уряду почалися ще тоді, коли прем’єр-міністр і президент представили своє бачення. Громадські організації почали подавати свої варіанти. Коли у країні війна, думаю, можна працювати і вдень, і вночі для того, щоб узгодити позиції, бачення щодо професійності людей.

– Зараз це на етапи узгодження кандидатів?

– “Самопоміч” не бере участі у формуванні уряду.

– Вас не запрошують до дискусії?

– Ми більше зосереджені на тому, як підготувати перше засідання парламенту;  друге – комітети; третє – посадка; учасники, запрошені гості. “Самопоміч” виступила проти квотного принципу, ми сказали, що в уряд мають прийти професійні люди. “Сампомопіч” готова спілкуватися з різними професійними середовищами, які рекомендуватимуть кандидатури на розгляд майбутньому прем’єру і його команді.

– Щодо квотного принципу. До вас дослухалися?

– Подивимося. Особисто я брала участь у п’ятницю в публічній співбесіді кандидатів на посаду міністра охорони здоров’я, яку організували пацієнтські спільноти, лікарські асоціації для того, щоб завадити обранню корумпованих міністрів, а також представити достойних кандидатів, які можуть очолити це міністерство. Якщо кожна галузева організація зможе провести прозорі конкурси із зрозумілими критеріями і когось номінувати на розгляд, то, думаю, це допоможе уникнути обрання найперше реально корумпованих особистостей.

 


 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх