В Україні заборонили пропагувати нацизм і комунізм

Вся символіка, вся пропаганда нацизму, націонал-соціалізму, цих цінностей, будь-яка діяльність нацистських, фашистських угруповань в Україні забороняються

Верховна Рада України в четвер ухвалила внесений Кабінетом міністрів закон про засудження комуністичного і нацистського тоталітарних режимів, заборонила їх пропаганду і символіку.

Однією з головних позицій закону є визнання комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років в Україні злочинним і таким, що проводив політику державного терору, з відповідними наслідками для комуністичної символіки і пропаганди. Також рівноцінно нацистський тоталітарний режим визнається в Україні злочинним і таким, що проводив політику державного терору.

Вся символіка, вся пропаганда нацизму, націонал-соціалізму, цих цінностей, будь-яка діяльність нацистських, фашистських угруповань в Україні забороняються.

Читайте: Закон Шухевича про УПА ухвалений Радою з оплесками (фото)

Цей закон передбачає внесення змін до 14 чинних законів, зокрема до Кримінального та Адміністративного кодексів в частині введення санкцій за невиконання чи порушення норм цього документа.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх