Порошенко затвердив стратегію нацбезпеки (відео)

Український президент Петро Порошенко своїм указом у вівторок, 26 травня, затвердив рішення РНБО “Про стратегію національної безпеки” від 6 травня

Український президент Петро Порошенко своїм указом у вівторок, 26 травня, затвердив рішення РНБО “Про стратегію національної безпеки” від 6 травня.

Згідно зі стратегією, основними напрямами державної політики у цій сфері є “відновлення територіальної цілісності у межах міжнародно-визнаного державного кордону України, створення ефективного сектора безпеки і оборони та підвищення обороноздатності країни, в тому числі завдяки поглибленню оборонно-промислового та військово-технічного співробітництва з державами-членами НАТО і ЄС”, – зазначається на сайті українського президента.

Читайте: Похорон Мозкового: бойовики в сльозах (фото)

Крім того, ідеться також про досягнення повної незалежності від Росії у питаннях виробництва озброєнь та військової техніки. Також документ передбачає реформування та розвиток розвідувальних, контррозвідувальних і правоохоронних органів, реформування системи державного управління та нову якість антикорупційної політики.

 


 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх