Кабмін рекомендував Порошенку Саакашвілі на пост губернатора – голова Мінекології (оновлено)

Глава Мінекології України повідомив про призначення Саакашвілі губернатором Одеської області.

Міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко у своєму Facebook вибачився за неточність та повідомив про рекомендацію президенту України призначити Михайла Саакашвілі губернатором Одеської області.

“Вибачте за неточність в своєму попередньому пості про призначення Михайла Саакашвілі. Кабінет Міністрів дійсно прийняв рішення щодо Саакашвілі, але це рішення було не про призначення, а про рекомендацію президенту України призначити Михайла Саакашвілі губернатором Одеської області.

Остаточне рішення за президентом України, як це передбачено Конституцією!!! Дуже сподіваюся, що президент підтримає подання уряду і призначить Міхаїла Саакашвілі на цей відповідальний пост!!!”, – зауважив міністр у соціальній мережі.

Нагадаємо, міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко у своєму Facebook написав, що екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі призначений головою Одеської обласної державної адміністрації.

Читайте: Олланд, Меркель і Путін здзвонилися через Україну

“Ще один мерітократ призначений на керівну посаду в Україні! Михайло Саакашвілі – губернатор Одеської області!!!”, – написав міністр у п’ятницю ввечері.

“Факти” поки не мають підтвердженням цієї інформації.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх