Голобуцький сказав, хто наступний після Наливайченка

Політтехнолог Олексій Голобуцький називає можливе звільнення голови СБУ Валентина Наливайченка продовженням війни президента з олігархами

Політтехнолог Олексій Голобуцький називає можливе звільнення голови СБУ Валентина Наливайченка продовженням війни президента з олігархами, і наступним за головою СБУ може позбутися посади столичний міський голова.

Читайте: Депутат прогнозує відставку Шокіна

“Зараз мова іде не тільки про посаду, зараз мова іде про дуже серьйозну боротьбу між владою, яка нарешті вирішила боротися з олігархами, і цими олігархами, які практично володіють всіма медіа. Про те, що боротьба з олігархами почалася, говорить навіть реакція: основні два канали найпопулярніші включаєш – там, м’яко кажучи, не дуже люблять президента – це є найбільшою ознакою того, що він з ними не домовляється і що почалась війна”, – сказав він в ефірі Еспресо.TV.

“Якщо пішла така чистка людей Фірташа, то слідом за Наливайченком, очевидно, неприємності чекають і Кличка. Правда, тут доведеться чекати до жовтня…”, – додав Голобуцький на своїй сторінці у Facebook.

Фото: УНІАН

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх