Аваков привіз грузина у підмогу Саакашвілі (фото)

Арсен Аваков представив особовому складу Головного управління МВС України в Одеській області нового начальника Георгій Лордкіпанідзе

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у вівторок представив особовому складу Головного управління МВС України в Одеській області нового начальника – колишнього заступника міністра внутрішніх справ Грузії Георгій Лордкіпанідзе.

Як передає “Інтерфакс-Україна“, на представленні також був присутній голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі і заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе.”Лордкіпанідзе має серйозний досвід роботи в Грузії у антитерористичній роботі. Сподіваємося, що він зможе сформувати сильну команду в Одесі”, – зазначив А. Аваков.

Читайте: Саакашвілі представив голову МВС області у заблокованому трамваї (відео)У свою чергу М. Саакашвілі попросив нового начальника обласної міліції зробити Одесу безпечним містом.”Своїм головним завданням бачу спільну роботу в нормальних умовах. Щоб громадяни не боялися міліцію, а сама міліція працювала за законом”, – зазначив, у свою чергу, Р. Лордкіпанідзе.Як повідомлялося, 11 червня президент України Петро Порошенко надав Р. Лордкіпанідзе українське громадянство.

 

Фото: «048.ua»

 


Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх