Призначення мого наступника вже йде, – Тальявіні

Спецпредставник ОБСЄ у тристоронній контактній групі по Україні Хайді Тальявіні оголосила про завершення свого мандата на переговорах контактної групи у Мінську

Спецпредставник ОБСЄ у тристоронній контактній групі по Україні Хайді Тальявіні оголосила про завершення свого мандата на переговорах контактної групи у Мінську.

«Я закінчую свій мандат. Питання про мого наступника не тільки обговорюється, призначення йде», – сказала вона журналістам, пише «Інтерфакс-Україна».

Раніше інформоване джерело в Москві повідомило «Інтерфаксу», що передбачуваний наступник Тальявіні Мартін Сайдик буде офіційно представлений учасникам переговорного процесу не раніше 23 червня.

Читайте: «Зустріч контактної групи в Мінську завершена».

 «Швидше за все, новим спецпредставником буде Мартін Сайдик, але офіційно представлять його не раніше 23 червня, коли в Мінську відбудеться наступна зустріч Контактної групи», – сказав співрозмовник агентства.

Зазначимо, в червні 2014 року Тальявіні була призначена спеціальним представником по Україні тодішнім головою ОБСЄ Дідьє Буркхальтером.

Нагадаємо, раніше в ОБСЄ офіційно підтвердили – спецпредставник організації в Україні – Хайді Тальявіні подала у відставку.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх