В ОБСЄ відповіли Москалю на віскі та пиво

Речник місії ОБСЄ в Україні Майкл Боцюрків прокоментували заяву очільника Луганської області Геннадія Москаля про те, що представники місії «жиганять» віскі та пиво

Речник місії ОБСЄ в Україні Майкл Боцюрків прокоментували заяву очільника Луганської області Геннадія Москаля про те, що представники місії «жиганять» віскі та пиво.

«Це нечесна критика. Це дуже болісно. Більшість всіх представників місії в Україні приходять з різних країн світу. Багато з них залишили свої родини, домівки, приїхали сюди в дуже ризиковане середовище, багато з них працюють багато годин на добу, сім днів на тиждень без жодних перерв», – розповів він в ефірі Еспресо.TV.

За його словами, в окремих місцях спостерігачі живуть в готелях, «тож вони мають використовувати місцеві ресторани, зрозуміло, що їх часто бачать в ресторанах готелю».

«Ми дійсно ображені тим, що дехто критикував членів місії, говорячи, що вони сидять у ресторанах і п’ють. Такого немає! Я вважаю, що ті люди, особливо які працюють на державних посадах, мають думати перед тим, щоб щось казати і мають бути відповідальними за власні слова», – сказав Боцюрків.

Нагадаємо, нещодавно Москаль звинуватив спостерігачів ОБСЄ у тому, що вони у ресторані готелю “Мир” з ранку до ночі пиво і віскі “жиганять”.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх