Порошенко і Яценюк об`єднується, Кличко – під питанням

Партія “БПП “Солідарність” веде переговори про спільну участь у місцевих виборах з “Народним фронтом” і “Народним Рухом України”.

Під час місцевих виборів восени 2014 року партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” буде блокуватися з політичними силами, які поділяють республіканську ідеологію, заявляє голова партії Юрій Луценко.

“Я б назвав ідеологію для об’єднання республіканською. Вона історично близька українському народу, в своїй основі спирається на самодостатність вільного громадянина, який робить ставку на свою сім’ю і свою громаду. Це ідеологія активного середнього класу. На цій основі і треба збирати воєдино правий центр”, – пояснив Ю. Луценко, якого цитує прес-служба партії в четвер.

Читайте: Яценюка жорстко розкритикували: жодних реформ немає 

За словами політика, зараз ведуться переговори про спільну участь у виборах з “Народним фронтом” і “Народним Рухом України”. Водночас, рішення про спільний похід на вибори з партією “УДАР” ще не ухвалено.

“Після останньої поїздки Віталія Кличка у Львів (там він на футболі зустрічався з мером Львова Садовим), я б перейшов на футбольну термінологію: зараз м’яч на полі “Удару”. Ми зробили їм пропозицію, проте відкриті для діалогу й з іншими партіями”, – зазначив Ю. Луценко.

Він також додав, що зараз відсутні домовленості про підтримку Віталія Кличка на виборах міського голови.

“Все залежить від того, чи піде “УДАР” разом з нами єдиним списком на вибори в Київраду. Якщо так – очевидно, що у нас має бути один кандидат, і Кличко є фаворитом. Якщо ж вони підуть окремо, ми змушені будемо висунути власного кандидата”, — пояснив Ю. Луценко, зазначивши, що партія має кілька своїх кандидатів.

Місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня 2014 року.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх