Безсмертний: Яка може бути амністія на території без влади?

Український дипломат заявив, що Західні лідери усвідомлюють доцільність покрокової реалізації Мінських домовленостей, у першу чергу – стосовно безпеки. 

Західні лідери усвідомлюють доцільність покрокової реалізації Мінських домовленостей, у першу чергу – стосовно безпеки. 

Про це заявив 1 березня представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі Роман Безсмертний, пише 5.ua.

За його словами, без вирішення безпекових питань говорити про запуск політичного процесу на Донбасі не можливо, адже з початком обговорення законопроекту про вибори постане питання амністії.

Читайте: “Руська весна”, яка не прийшла (ВІДЕО)

– Мені зараз комусь треба пояснювати, що слово “амністія” збудить в українському суспільстві? Коли правова, нормативна база в питаннях амністії далека настільки від практики, яка застосовувалася в подібних конфліктах в інших країнах, що ми навіть не уявляємо собі, як на території, яка взагалі не представлена жодною особою з боку держави, провести процедуру амністії, – наголосив він.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна пережила зиму без російського газу, і не дозволила себе шантажувати.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх