Краснова непритомного винесли на руках із суду (ФОТО)

Главі Цивільного корпусу Азов-Крим Станіславу Краснову слідчий СБУ в залі Шевченківського райсуду Києва  пред’явив підозру у причетності до тероризму. 

Главі Цивільного корпусу Азов-Крим Станіславу Краснову слідчий СБУ в залі Шевченківського райсуду Києва  пред’явив підозру за двома статтями – підготовка теракту і скоєння  теракту.

Під час цього Краснов втратив свідомість, його винесли на руках та повезли у лікарню. Підозру слідчому не вдалося вручити особисто Краснову.

За словами адвоката Краснова, зараз суддя пішов до дорадчої кімнати, рішення про обрання запобіжного заходу має оголосили близько 16.00.

Читайте: У Донецьку і Макіївці місцеві б’ють і грабують бойовиків

Нагадаємо, 1 березня Шевченківський суд почав засідання з обрання запобіжного заходу Краснову. Водночас лікарі, яких викликав до суду адвокат, після огляду Краснова рекомендували його госпіталізувати у зв’язку з підозрою на черепно-мозкову травму. Однак суддя Валентина Маліновська наполягала на розгляді запобіжного заходу, і захист Краснова оголосив їй відвід.

Пізніше засідання суду продовжила суддя Макаренко, яка врахувала рекомендації лікарів про необхідність госпіталізації Краснова, і перенесла обрання запобіжного заходу.

Голову Цивільного корпусу Азов-Крим затримали в ніч на 28 лютого на Київщині. 

В СБУ стверджують, що Краснов був агентом російської ФСБ і готував теракти в Україні, також разом зі своєю подругою Оксаною Шелест незаконно зберігали зброю та вибухівку.

Фото: Facebook, 112

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх