МЗС України висунуло вимоги Росії

Міністерство закордонних справ України вимагає від Росії невідкладно надати доступ Спеціальній моніторинговій місії (СММ) ОБСЄ в Україні на анексований півострів. 

Міністерство закордонних справ України, у зв’язку із загостренням в окупованому Криму, вимагає від Росії невідкладно надати безпечний та безперешкодний доступ Спеціальній моніторинговій місії (СММ) ОБСЄ в Україні на анексований півострів.

Про це повідомляє з посиланням на прес-службу МЗС України.

– МЗС України звернулося до МЗС держави-окупанта з вимогою невідкладно надати безпечний та безперешкодний доступ Спеціальній моніторинговій місії (СММ) ОБСЄ в Україні в Автономну Республіку Крим і Севастополь, згідно з мандатом, наданим СММ, який в тому числі схвалила Російська Федерація, з метою надання об’єктивної оцінки ситуації на тимчасово контрольованій російськими окупаційними силами території, — йдеться в повідомленні.

Читайте: Кримська криза: стала відома мета провокації Путіна

МЗС України також закликало терміново надати доступ представникам СММ ОБСЄ в Україні, Моніторинговій місії ООН з прав людини в Україні, Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні та офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини до затриманих у Криму і звинувачених у підготовці диверсій українських громадян.

Нагадаємо, на території окупованого Росією Криму знаходяться 26-28 тисяч російських військових, які перебувають у стані підвищеної бойової готовності.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх