Відставка Саакашвілі: чому пішов і наступний крок політика

Міхеїл Саакашвілі відбувся як політик, але провалився як губернатор, тому своєю відставкою він розв’язує собі руки для продовження кар’єри в Україні.

Таку думку в коментарі сайту Факти ICTV висловив політолог Володимир Фесенко. За його словами, ключове слово за результатами діяльності Саакашвілі в Одесі – розчарування.

–          Саакашвілі відбувся як політик, він доволі популярний в Україні, але провалився як губернатор. От такий суто український парадокс. Очікувань та сподівань було набагато більше щодо його губернаторства, ніж виявилось в результаті. Як губернатор він виявився далеко не такий успішний, як був президентом в Грузії. Тому, скоріш за все в Одесі буде домінувати розчарування. А відставкою він розв’язує собі руки, я думаю, що у цьому його переконували однопартійці з новоствореної партії.

Читайте: Доля Саакашвілі після відставки

Фесенко також зауважив, що Саакашвілі робитиме ставку на продовження кар’єри тут, оскільки після поразки його партії в Грузії єдиний варіант продовження кар’єри для політика  – Україна.

Раніше повідомлялось, що одеський губернатор Саакашвілі подав у відставку, як і глава одеської Нацполіції Лорткіпанідзе. 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля