Відставка Саакашвілі: Топ-3 досягнень губернатора в Одесі

Міхеїл Саакашвілі відкрив соціальні ліфти, частково відремонтував дорогу Одеса-Рені, а також сприяв вирішенню проблеми сірих схем на митниці.

Про це в коментарі сайту Факти ICTV зазначив активіст одеського осередку партії Демократичний альянс, волонтер в Одеській ОДА Павло Поламарчук, оцінюючи результати роботи губернатора.

За його словами, Саакашвілі не дав очікуваного результату насамперед тому, що відразу пішов на компроміс зі старою корупційною системою в Одесі, та все ж таки позитиви у його роботі є.

Читайте: Саакашвілі замінить 26-річна дівчина: що відомо про Соломію Бобровську

– По-перше Саакашвілі відкрив соціальні ліфти  – зайшли багато нових людей. По-друге, незважаючи на корупцію, 30% ремонту траси Одеса-Рені все ж зроблено. По-третє, всі сірі схеми Одеської митниці пішли у Київ, Львів (на митниці цих регіонів. – Ред.), – у нас лишилися лише білі компанії,  Юлія Марушевська  (керівник одеської митниці. – Ред.) не бере гроші на митниці.

Нагадаємо, уродженка Рівного Соломія Бобровська буде тимчасово виконувати обов’язки голови Одеської ОДА після відставки Саакашвілі.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля