Як США підтримають нормандський формат

Сполучені Штати Америки підтримають роботу нормандського формату і мінських переговорів, але за стіл переговорів як сторона не сядуть.

Про це у Вашингтоні на правах анонімності заявили представники Державного департаменту, коментуючи візит секретаря Держдепартаменту Рекса Тіллерсона до України, повідомляється на сайті американського дипломатичного відомства, передає УНІАН.

– Щодо українського питання, я б сказав, що усі члени нормандського формату – Франція, Німеччина, Україна і Росія висловили своє бажання, щоб США стали стороною, з якою вони б могли співпрацювати на переговорах, не як із членом нормандського формату, а як із важливою підтримкою цього формату і посередником цих країн у переговорах щодо виконання Мінських угод, – сказав представник Держдепу.

За його словами, серед усіх чотирьох країн нормандського формату спостерігається широка підтримка про притягнення США до переговорів.

Читайте: Долю України не вирішать без її участі – Меркель

– Ми зараз розглядаємо найкращі способи, яким чином ми можемо підтримати нормандський формат і Мінські переговори, – додав він.

Як повідомлялося, раніше міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що США ймовірно, приєднаються до України, Німеччини і Франції у переговорах із Росією.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх