Пентагон готовий надати летальне озброєння Україні

Міністерство оборони США активно займається питанням можливого надання Україні летальної зброї на міжвідомчому рівні.

Генерал військово-повітряних сил США Пол Селва заявив, що також підтримує надання летальної оборонної допомоги з безпеки Україні.

У своїх свідченнях перед Комітетом Сенату з питань збройних сил на слуханнях, присвячених затвердженню його на посаду заступника голови Об’єднаного комітету начальників штабів збройних сил США, Селва рішуче підтримав надання летальної зброї Україні, передає Голос Америки.

– Хоча обороноздатність України посилилась завдяки навчанням США, Україна все ще не має достатніх можливостей, оскільки її супротивник більш технологічно просунутий, – наголосив генерал США.

Читайте: Порошенко заявив про шантаж Росією та нагадав світу про покарання

– Генерал Селва сказав Комітету Сенату з питань збройних сил, що командування США в Європі і Об’єднаний комітет начальників штабів ЗС виступають за надання летальної військової допомоги Україні, – пише у своєму Twitter експерт Інституту США Brookings та колишній посол США в Україні Стівен Пайфер.

Нагадаємо, раніше в адміністрації президента США Дональда Трампа заявили, що нададуть Україні зброю в разі нападу Росії.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх