Виші розрахуються зі студентами до квітня

Міносвіти і науки, молоді і спорту України забезпечило вищі учбові заклади грошима на 2011 рік для стипендіальних виплат та індексацію стипендій в повному об’ємі, і до кінця першого кварталу виші розрахуються із стипендіатами.

“Через те, що законом України “Про державний бюджет України на 2011 рік” прибуткова частина державного бюджету в цілому за місяцями затверджена нерівномірно, витратна частина державного бюджету, зокрема Міністерства, у щомісячному вимірі також нерівномірна», – пояснює прес-служба відомства в понеділок.

В результаті на січень і лютий виші забезпечені грошима на стипендії в повному об’ємі, а індексація стипендій, згідно з затвердженими держбюджетом лімітам, запланована в березні.

“Таким чином, до кінця І кварталу учбові заклади повністю розрахуються із стипендіатами, зокрема за здійснення індексації”, – підкреслюється в повідомленні прес-служби.

Раніше заступник голови Верховної Ради Микола Томенко звернувся до генерального прокурора з проханням розібратися в ситуації щодо виплати стипендій в вишах різних регіонів України. //Інтерфакс-Україна

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх