На Полтавщині піймали псевдодаішників

Працівники Державтоінспекції Полтавської області затримали 43-річного жителя Дніпропетровщини, який разом із двома спільниками «заробляв» на автошляхах Полтавської області.

 

Працівники Державтоінспекції Полтавської області затримали 43-річного жителя Дніпропетровщини, який разом із двома спільниками, «заробляв» на автошляхах Полтавської області.

Як повідомили в прес-службі ДАІ Полтавської області, чоловіки переодягалися у формений одяг працівників ДАІ та, видаючи себе за представників даного підрозділу, зупиняли на автодорогах водіїв автівок, переважно з іноземними номерними знаками, і вимагали у останніх гроші за «порушення» Правил дорожнього руху.

Наразі правоохоронці припинили діяльність псевдоінспекторів. Затриманому та його спільникам доведеться відповісти за самовільне привласнення владних повноважень за частиною 1 статті 353 Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 850 гривень або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років. Триває подальша перевірка.

 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх