3 км узбережжя Чорного моря забруднено мазутом

Загальна довжина забрудненої берегової смуги становить понад 3 км

У Березанському районі Миколаївської області на березі Чорного моря, а також воді були виявлені згустки діаметром до 10 см в’язкої речовини темного кольору, схожої на мазут, повідомляє прес-служба МНС у п’ятницю.

За попередніми висновками, загальна довжина забрудненої берегової смуги становить понад 3 км.

“Загрози життю і здоров’ю відпочивальникам і місцевому населенню немає”, – зазначено в повідомленні. Про подію негайно були поінформовані органи місцевого самоврядування і відповідні служби.

Як повідомили в теруправлінні МНС у Миколаївській області, інформація про появу на березі моря схожої на нафтопродукти речовини надійшла в службу цивільного захисту Березанського району від директора однієї з баз відпочинку в четвер, 19 липня, о 21:57.

“В даний час на місці надзвичайної події проводиться обстеження берегової смуги і прилеглої акваторії для більш точного визначення масштабів розливу, а також направлено сили і засоби аварійно-рятувального загону спеціального призначення територіального управління Мнс у Миколаївській області для ліквідації наслідків надзвичайної події”, – розповіли у відомстві.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх