Харківські протестувальники не пустили до Росії поїзд

Протестують проти здорожчання проїзду

Електропоїзд підвищеного комфорту сполученням Харків-Бєлгород не відправиться в п’ятницю у рейс, оголосили керівники Південної залізниці людям, які протестували проти скасування дешевих електричок до Бєлгорода.

“Просимо всіх, хто купив квитки на електропоїзд підвищеного комфорту, здати їх. Електропоїзд їхати не буде”, – оголосили представники ПЗ у мегафон.

Протестувальники зустріли це оголошення аплодисментами і вигуками радості. Тим не менше, люди не поспішали розходитися, побоюючись, що як тільки вони зійдуть з рейок поїзд все ж відправиться у путь.

Вранці у п’ятницю в Харкові люди, обурені скасуванням електричок до Бєлгорода, вийшли на рейки. Вони вимагали повернути електрички Харків-Бєлгород, проїзд яких обходився в 20 грн.

Люди незадоволені тим, що вартість проїзду в новому електропоїзди підвищеного комфорту зросла більше ніж у три рази і становить 65-67 грн, а проїзд з Бєлгорода до Харкова, за їх словами, обходиться в 90-100 грн. Крім того, цей електропоїзд не робить зупинок до Бєлгорода, тобто, для того щоб потрапити в населений пункт в Бєлгородській обл., доводиться їхати ще й на маршрутці.

// Інтерфакс-Україна

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх