“Аеросвіт” повернув усіх пасажирів додому

Про це сьогодні повідомив голова Державіаслужби України Анатолій Колісник.

Про це сьогодні повідомив голова Державіаслужби України Анатолій Колісник.

Загалом за допомогою різних авіакомпаній з- різних куточків світу вивезли понад 12 тисяч людей. Жодному пасажирові Аеросвіта не відмовили у перевезенні.

Тепер склали розклад авіаперевезень до березня і скоротили кількість середньо магістральних рейсів – залишились перельоти до Москви тричі на день, а також до Санкт-Петербурга та Стамбула. Але їх можуть переносити. Тричі на тиждень літаки відправлятимуться до Нью-Йорка. До 19 січня полетять до Бангкока, Хошиміна, Пекіна. І ще буде один рейс з Гоа.

Всередині України будуть рейси з Києва до Івано-Франківська ьа Дніпропетровська.

Нагадаю, негаразди «Аеросвіту» почалися наприкінці грудня, коли суд порушив справу про банкрутство компанії. Тоді почалися масові затримки рейсів, а люди в різних країнах змушені були чекати по кілька діб. Нині в Аеросвіті приймають заявки на компенсацію – вже 1700 людей звернулися за відшкодуванням.

«Повернення компенсації – потрібно подавати заявку в авіакомпанію, усе це розміщено на сайті, в якій формі і так далі. Потім це розглядається, і протягом 7 днів пасажир повинен її отримати», – каже Голова Державної авіаційної служби України Анатолій Колісник.

//ICTV

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх