Керівництво врадіївської міліції особисто побило таксиста, аби той не здавав другого маніяка в погонах

Перший заступник начальника Врадіївського РВВС, який затриманий за приховування «врадіївського зґвалтування», із застосуванням фізичної сили змушував таксиста Рябиненка змінювати свої свідчення і не вказувати на участь у злочині капітана міліції Євгена Дрижака

Перший заступник начальника Врадіївського РВВС, який затриманий за приховування «врадіївського зґвалтування», із застосуванням фізичної сили змушував таксиста Рябиненка змінювати свої свідчення і не вказувати на участь у злочині капітана міліції Євгена Дрижака.

Про це повідомляють «Преступности.НЕТ» з посиланням на достовірні джерела в прокуратурі Миколаївської області.

За словами джерел, майор міліції перший заступник начальника РВ – начальник кримінальної міліції Михайло Кудринський вже після затримання двох підозрюваних, міліціонера Поліщука і таксиста Рябиненка, застосовуючи заходи фізичного впливу, змушував останнього переписати показання, в яких не вказувати участь Євгена Дрижака у злочині.

“Під час слідчих дій, слідчі прокуратури з’ясували, що Кудринський особисто бив затриманого Рябиненко, що останній підтвердив і після повторного допиту. Після цього слідчий прокуратури дав доручення оперативникам Відділу внутрішньої безпеки УМВС України в Миколаївській області, які й затримали високопоставленого міліціонера”, – розповіло джерело.

Нагадаємо, раніше за приховування злочину затриманий заступник начальника Врадіївського райвідділу міліції.

Щодо затриманого було відкрито кримінальне провадження з ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.365 Кримінального кодексу України – «Перевищення влади або службових повноважень, яке супроводжувалося насильством, застосуванням зброї або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями».

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх