Врадіївський бунт котиться Україною. В Івано-Франківську під управлінням МВС заклали “динаміт” (+відео)

Припинити міліцейське свавілля вимагали сьогодні півтори сотні людей на акції протесту в центрі Миколаєва

Припинити міліцейське свавілля вимагали сьогодні півтори сотні людей на акції протесту в центрі Миколаєва.

Сюди приїхали жителі області, а також Донеччини і навіть Львівщини. На мітингу не було жодної партійної символіки, а головний лозунг – що міліція перетворилася на охоронну фірму.

Чесного розслідування жорстокого злочину у Врадіївці та відставки міністра внутрішніх справ України вимагали і в Івано-Франківську. Молодь перед входом в УМВС заклала символічний паперовий динаміт, як нагадування про те, що корупція та свавілля правоохоронців запалить «народну бомбу».

 Під час мітингу хтось кидав петарди. Одна із них влучила у ногу працівнику ДАІ, і той отримав опіки. Ініціатори акції заперечують свою причетність і називають випадок провокацією.

В Одесі три десятки небайдужих городян висловили підтримку зґвалтованій і побитій міліціонерами Ірині Крашковій і жителям Врадіївки, котрі зчинили бунт проти місцевих правоохоронців.

 Учасники акції пропонують зробити посади суддів та прокурорів виборними. І включити до судового процесу над врадіївськими перевертнями у погонах представників громади.

«Ми будемо вимагати, щоб начальники райвідділів не могли бути призначеними до тих пір, поки їх кандидатури не пройдуть громадські слухання. Щоб кожен член громади міг прийти і побачити його вживу, дізнатися про нього якусь інформацію, поставити питання безпосередньо», – каже ініціатор акції  Олексій Албу.

«Мета – солідарність з мешканцями Врадіївки. Підтримати їх правдивий гнів та підтримати їх проти можливих репресій проти них»,  – говорить учасник акції Сергій Гуцалюк.

// ICTV

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх