Ціни на алкоголь і цигарки не підніматимуть до кінця літа

Передбачалося, що вартість нових акцизних марок буде збільшена у 2,6 рази

Кабінет міністрів України переніс введення акцизних марок нового зразка на алкогольні напої та тютюнові вироби з 1 серпня на 1 вересня.

Відповідну постанову про №474 від 3 липня опубліковано на сайті уряду.

Згідно з ним, Міністерство доходів і зборів повинно забезпечити виробництво нових акцизних марок до 25 серпня замість 20 липня.

Як повідомлялося, Міндоходів на початку минулого місяця ініціювало перенесення термінів введення марок нового зразка з метою своєчасного забезпечення ними всіх суб’єктів господарювання, а також недопущення зупинки виробництва та імпорту алкоголю і тютюнових виробів та забезпечення надходжень до бюджету у повному обсязі.

Раніше уряд переніс введення нових акцизних марок на алкоголь і тютюнові вироби з 1 травня на 1 серпня поточного року. Терміни були зрушені у зв’язку з необхідністю проведення інвентаризації марок як у продавців, так і підприємств, а також виконанням норм закону про держзакупівлі.

Крім того, передбачалося, що вартість нових акцизних марок буде збільшена у 2,6 рази: плата за акцизну марку на алкоголь складе 0,27 грн/шт. замість діючих 0,103 грн/шт., на тютюнові вироби – 0,142 грн/шт. замість 0,055 грн/шт.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх