Харків і Запоріжжя підтримали Врадіївку акціями

У Харкові та Запоріжжі пройшли акції протесту і солідарності з жителями смт Врадіївка (Миколаївська обл.), обуреними зґвалтуванням і побиттям їх односельчанки Ірини Крашковой.

У Харкові пройшли дві акції протесту і солідарності з жителями смт Врадіївка (Миколаївська обл.), обуреними зґвалтуванням і побиттям їх односельчанки Ірини Крашковой.

Близько 30 місцевих активістів “Удару” провели акцію перед будівлею обласної міліції. Люди прийшли з партійними прапорами та плакатами “Захарченко – у відставку!”, “Перевертнів у погонах у в’язницю!”, “Немає кумівства в органах МВС!”, “Люстрація – крок до реформи МВС!” і т.д, – пише Інтерфакс-Україна.

Інша акція, організована за допомогою соціальних мереж, пройшла на площі Свободи перед будівлею облдержадміністрації. Як наголосив координатор акції Юрій Шевченко, незважаючи на те, що в акції брали участь активісти кількох партій, вона не носила політичного характеру.

Також у п’ятницю ввечері біля Запорізької облдержадміністрації зібралися близько трьох десятків людей, які тримали в руках лознуги “Ні беззаконню”, відро з надписом “Для сміття”, а також міліцейський кашкет з рогами, насаджений на кіл.

За словами присутніх, мітинг був організований користувачами соціальних мереж, які вирішили продемонструвати свою підтримку жителям Врадіївки, повсталим проти міліцейського свавілля.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх