Протестувальники з Врадіївки ідуть вимагати відставки Януковича

Відставка Захарченка нічого не змінить, наголошують активісти

Після прибуття в Київ 18 липня учасники пішого маршу з Врадіївки (Миколаївська область) мають намір вимагати відставки президента Віктора Януковича.

Про це заявив координатор “Спільної справи” Олександр Данилюк на сторінках соцмереж.

“До 18-го липня, коли Врадіївська хода дійде до Києва, громадський рух “Спільна справа” планує зібрати в столиці постраждали від незаконних дій або бездіяльності правоохоронців з усіх куточків України”, – повідомив він., передає zn.ua.

За його словами, з понеділка, 8 липня, представники громадського руху почнуть зв’язуватися з правозахисними організаціями України і переконувати учасників маршу, що до вимог відставки глави МВС Віталія Захарченка потрібно додати і вимога відставки президента України Віктора Януковича.

“Відставка Захарченка нічого не змінить. Врешті на його місце можуть просто повернути Могильова”, – підкреслив він.

7 липня учасники маршу вручили главі РВВС Врадіївки лист-вимогу і вийшли у напрямку до міста Первомайськ. Нагадаємо, протестувальники вирушили з селища Врадіївка в Київ з вимогами звільнити міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка та переатестації громадськими комісіями всіх працівників міліції.

В ГУ МВС Києва спокійно сприйняли звістку про ході активістів з Врадіївки в Київ, але нагадують про необхідність подати заявку.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх