«Врадіївські ґвалтівники» затримаються за гратами ще на 2 місяці

Обвинуваченим доведеться затриматися в камері ще на 2 місяці

Сьогодні, 26 вересня, в результаті виїзного засідання суду з розгляду справи «врадіївських ґвалтівників», колегією суддів Первомайського міськрайонного суду прийнято рішення про обрання запобіжного заходу для обвинувачених у жорстокому зґвалтуванні і спробі вбивства 29-річної Ірини Крашковой – мешканки селища Врадіївка Миколаївської області.

Капітану міліції Євгену Дрыжаку, лейтенанту міліції Дмитру Поліщуку і таксисту Сергію Рябиненко доведеться затриматися в камері слідчого ізолятора ще 2 місяці, до 25 листопада.

Таким чином, суд повністю задовольнив клопотання прокуратури про продовження строку утримання під вартою обвинувачених.

В ході судового слухання, адвокати Євгена Дрижака і Дмитра Поліщука категорично не погоджувалися з такими вимогами прокуратури, так як за їх словами, спираючись на результати численних експертиз, їх підзахисні не тільки не брали участі в зґвалтуванні і спробі вбивства, але навіть не були в автомобілі Сергія Рябиненко в ту ніч.

Наступне судове засідання по даній справі відбудеться у вівторок, 8 жовтня. Воно буде частково відкрите. Винятком буде лише розгляд провини обвинувачених у частині 3 статті 152 (Зґвалтування), яке пройде за зачиненими дверима.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх