Київ увімкне тепло з понеділка

Київська влада вирішила розпочати опалювальний сезон у столиці вже з 30 вересня

Київська влада вирішила розпочати опалювальний сезон у столиці вже з 30 вересня. 

Відповідне розпорядження підписав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, повідомили у прес-службі КМДА.

Рішення прийнято у зв’язку з тим, що за прогнозами Українського гідрометцентру, в період з 27 вересня до 1 жовтня середньодобова температура у столиці не підніматиметься вище 8 градусів за Цельсієм. 

У понеділок, 30 вересня, керівники теплопостачальних підприємств і організацій розпочнуть подачу теплоносія у приміщення пологових будинків, лікувальних установ, дошкільних закладів та навчальних закладів з цілодобовим перебуванням дітей, а також соціально-медичних установ, що підпорядковані Департаменту соціальної політики.

«Враховуючи прогнози Гідрометцентру, ми розпочинаємо опалювальний сезон раніше. Підключення систем теплопостачання відбуватиметься в три етапи. Спочатку ми подамо тепло до дитячих садочків, начальних закладів з цілодобовим перебуванням дітей та лікувальних установ. Потім – до всіх загальноосвітніх навчальних закладів за заявками їх керівників. Після цього увімкнуть опалення і в житлових будинках, адміністративних будівлях установ та організацій (також за заявками їх керівників). Ми ретельно підготувалися, тому вхід в опалювальний сезон має відбутися без ускладнень», – зазначив Попов.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх