На Чернігівщині спіймали інтернет –шахрая який ошукав людей на 20 тисяч гривень

 У Чернігівській області засуджено інтернет-шахрая, який на 20 тис. грн ошукав 10 осіб з різних регіонів країни. 

Як повідомили у секторі громадських зв`язків УМВС України в Чернігівській області, зловмисник діяв півроку. Люди вважали, що платять за мобільні телефони і комп’ютерну техніку, яку молодий чоловік пропонував купити через різні інтернет-ресурси. Умовою продажу була попередня оплата на банківську картку продавця. Насправді виконувати зобов’язання він не збирався, а гроші привласнював.

Кілька ошуканих покупців звернулися із заявами про шахрайство до міліції. Під час розслідування в рамках кримінального провадження було встановлено й інших потерпілих. Особою, яка привласнювала їх кошти, виявився 28-річний чернігівець.

Правоохоронці зібрали докази вини саме цієї особи в скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки).  Суд врахував каяття і сприяння у розкритті злочину підсудним та призначив покарання з випробувальним терміном – 4,5 років позбавлення волі з випробуванням на 3 роки.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх