14 регіонів України підключили до тепла

У чотирнадцяти регіонах України розпочався опалювальний сезон

У чотирнадцяти регіонах України розпочався опалювальний сезон

На сьогодні з 27 регіонів України централізоване опалення вже включено у 14. Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, передає НБН.

Міністр уточнив, що опалення дали Вінницька, Волинська, Донецька, Житомирська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернігівська області та міста Київ і Севастополь.

«Всім іншим необхідно терміново спільно з органами місцевого самоврядування ухвалити рішення про початок опалювального сезону», – додав він.

При цьому міністр повідомив, що підготовку житлових будинків і теплових господарств до роботи в осінньо-зимовий період завершено.

Загалом до роботи в зимових умовах підготовлено 205 тисяч житлових будинків, 19,5 тисячі шкіл, 14 тисяч дитячих садків, 7 тисяч лікарень, 24,5 котелень, 2 тисячі водопровідних та 2,6 тисячі каналізаційних насосних станцій, 243 водопровідних і 847 каналізаційних очисних споруд, понад 6 тисяч одиниць спеціалізованої техніки.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх