У черкаському гуртожитку вдруге за рік впала стеля (відео)

Родина, зайшовши після школи та роботи додому, побачила руїну замість оселі. 

Замість оселі – руїни. Таку картину застало подружжя, коли одного дня повернулося з роботи.

Брила на кілька десятків кілограмів впала саме на те місце, де зазвичай робить уроки 7-річний син. Під завалами опинився телевізор, ноутбук, меблі. Будинку вже 60 років, його доруйнувала негода.

«Протікав дах. П’ять років тому нам його поремонтували, але балки не замінили. Все гниле», – розповідає мешканка зруйнованої кімнати Олена Кулініч.

Комунальники у тому, що сталося, звинувачують самих мешканців. Мовляв, ті зробили собі стелю із гіпсокартону і вона не витримала навантаження.

Будівельник за освітою, Володимир Кулініч показує гниле перекриття, яке не замінили, коли лагодили дах.

«Тут одна брила важить 60-50 кілограмів. Воно давило. Трималося тільки на балці. Чверть згнила, і вся гіпсова конструкція посипалась униз», – каже чоловік.

Таких гуртожитків, які доживають свій вік, у Черкасах із півсотні. Стіни потріскані, дахи течуть, конструкції погнили. Але ремонт, переважно, лягає на плечі мешканців.

«На сьогодні держава дала право мешканцям вирішувати свої проблеми самостійно. Більша частина цих кімнат – приватизована. Надіятися, що якийсь дядя прийде, щось буде вирішувати – бюджету не вистачить», – каже начальник управління житлово-комунального господарства департаменту ЖКК Черкаської міської ради Алла Грохольська. 

У цьому будинку тріщини пішли вже й на сусідні кімнати. Кулінічі вимагають у комунальників полагодити прогниле перекриття, а самі поки живуть у родичів. І побоюються, що доведеться там і зимувати.

//Ірина Цимбал, «ФАКТИ», ICTV

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх