Роботу держреєстрів Мін’юсту відновлено

Генпрокуратура розслідує факт втручання у роботу.

Після дводенної перерви до вечора 3 жовтня держреєстри Міністерства юстиції України знову стали доступними для роботи. Про це повідомляє LB.ua.

Як розповіли в ДП “Інформаційний центр”, база даних була недоступна для клієнтів, зокрема й для нотаріусів, що блокувало видачу низки важливих документів.

Події останніх днів в “Інформаційному центрі” без перебільшення називають терактом. І натякають, що причина в недосконалості програми, розробленої однією з фірм, яка не спромоглася попередити про її слабке місце клієнта – Інформаційний центр ” Мін’юсту.

“Це вперше в країні така великомасштабна диверсія була зроблена. Це люди ззовні, це підтверджено на сьогоднішній день, – розповів Леонід Богданов, директор “Інформаційного центру”.

Факт втручання у систему держреєстрів Мін’юсту розслідує Генеральна прокуратура за поданням міністра юстиції Олени Лукаш.

Нагадаємо, 1 жовтня, на невизначений термін було припинено роботу єдиних та державних реєстрів, які перебувають у віданні держпідприємства (ДП) Інформаційний центр Міністерства юстиції. Як повідомляли ЗМІ, хоча збій роботи системи в Мін’юсті пояснили технічними труднощами, учасники ринку запевняють, що призупинення роботи реєстрів пов’язане зі зміною керівництва ДП.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх