Кримський військовий заплатить державі півтора мільйона гривень

Гагарінський райсуд Севастополя задовольнив позов прокурора та постановив стягнути до державної казни з начальника квартирно-експлуатаційного органу в Криму майже 1,5 млн грн за незаконне вилучення 10 кварти

Гагарінський райсуд Севастополя задовольнив позов прокурора та постановив стягнути до державної казни з начальника квартирно-експлуатаційного органу в Криму майже 1,5 млн грн за незаконне вилучення 10 квартир.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері завершила розслідування кримінальної справи щодо колишнього начальника квартирно-експлуатаційного органу.

Противоправними діями він вилучив з володіння держави 10 квартир, що призначалися для забезпечення житлом військовослужбовців ЗС України. Квартири розташовані у нових будинках, у Євпаторії, їх загальна вартість майже 1,5 млн грн.

Вироком суду військовослужбовець був визнаний винним у скоєнні злочину. Проте, при розгляді цієї кримінальної справи залишилося невирішеним питання стягнення заподіяних державі збитків.

Тому прокуратура Кримського регіону України у 2013 знов звернулася до суду. 7 жовтня 2013 року Гагарінським районним судом Севастополя позов прокурора задоволений повністю.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх