25 містечок Луганщини позбавлять води

 50 тисяч жителів регіону перебиватимуться без води

У Луганській області через капітальний ремонт Західної фільтрувальної станції обласного комунального підприємства «Луганськвода» з 21 по 25 жовтня буде тимчасово зупинена подача води в 25 населених пунктів. 

Як повідомили у прес-службі Луганської обласної державної адміністрації, ЗФС – це найбільша фільтрувальна станція у всій системі водопостачання Луганської області, яка забезпечує водою понад  50 тисяч жителів 25 населених пунктів регіону. Плановий капремонт потужностей дозволить уникнути аварійних зупинок. 

Губернатор Володимир Пристюк доручив керівникам міст і районів, жителі яких одержують воду через ЗФС, попередити людей про планову зупинку водопостачання, щоб вони змогли наперед зробити запаси води.

Крім того, в цих населених пунктах губернатор доручив організувати підвезення питної води автоцистернами на час планового відключення.

Західна фільтрувальна станція очищає воду з водозаборів на р. Сіверський Донець і подає її до Лисичанська, Стаханова, Кіровська, Попасної, Первомайська, а також на Алчевськ, Перевальськ, Артемівськ, Зоринськ, Антрацит, Красний Луч і в довколишні селища.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх