У луганській школі вчилися нереальні діти

У Луганській області протягом 11 років існувала спеціалізована школа-“привид”

У Луганській області протягом 11 років існувала спеціалізована школа-“привид”

З 2002 до 2013 рр. з державного бюджету на її фінансування виділялися величезні суми (на заробітні плати вчителям, матеріально-технічне забезпечення), однак насправді школа практично не функціонувала і реальні діти в ній не навчалися.

Про це повідомили у прес-службі ГУМВС у Луганській області.

“Даний факт, – розповідає начальник УДСБЕЗ ГУМВС України у Луганській області полковник міліції Олександр Герасименко, – був виявлений співробітниками нашого підрозділу. Директор школи і 7 викладачів (які є близькими родичами директора) щомісячно отримували заробітну плату, хоча насправді уроки не проводили, а працювали в інших навчальних закладах. Усього за час існування школи в ній “навчалися” 76 учнів, яким через проблеми зі здоров’ям необхідні особливі умови навчання.

Цей факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфікований за частиною 3 статті 191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Злочинними діями зловмисників державному бюджету завдано збитків на суму понад 1 мільйона гривень”.

Наразі слідчим управлінням ГУМВС проводиться досудове розслідування, направлене на виявлення всіх фактів злочинної діяльності зазначених осіб.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх