Залюбовський вибачився перед Чорновол за побиття

У вівторок, 4 лютого, було проведено одночасний допит побитої в грудні активістки Тетяни Чорновол та підозрюваного Романа Залюбовського.

У вівторок, 4 лютого, було проведено одночасний допит побитої в грудні активістки Тетяни Чорновол та підозрюваного Романа Залюбовського, повідомляє прес-служба МВС України в четвер.”Під час цієї слідчої дії Р.Залюбовський визнав свою причетність до скоєння злочину – напад на Т.Чорновол – і вибачився перед нею, зазначивши, що йому соромно за те, що підняв руку на жінку”, – розповів начальник управління Головного слідчого управління МВС України Богдан Бівалькевич, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Він також зазначив, що протокол одночасного допиту підписаний як потерпілою, так і підозрюваним.

Раніше заступник генпрокурора України Роман Андрєєв заявив, що на активістку Євромайдану і журналістку Т.Чорновол напали з хуліганських спонукань – за те, що вона підрізала автомобіль на дорозі. Розслідування завершено.Безпосередньо до побиття Т.Чорновол причетні вже заарештований Сергій Котенко і Роман Залюбовський, а також двоє невстановлених осіб та Андрій Зінченко.

“Цей чоловік знаходився у розшуку. Сьогодні надійшла інформація від наших колег з Російської Федерації про його затримання”, – підкреслив заступник генпрокурора, зазначивши, що Генпрокуратура вже почала процедуру екстрадиції О.Зінченка в Україну.Як повідомлялося, Т.Чорновол побили в ніч на 25 грудня 2013 року. За даними міліції, журналістка їхала у власному автомобілі і її “підрізав” невідомий автомобіль темного кольору. Зловмисники побили Т.Чорновол.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх