У кримських тролейбусах крутять відеоролик проти Євромайдану (відео)

У кримських тролейбусах пасажирам демонструють відеоролик, що закликає не приєднуватися до протестних антиурядових акцій

У кримських тролейбусах пасажирам демонструють відеоролик, що закликає не приєднуватися до протестних антиурядових акцій.

Розпочинається ролик з кадрів провладних мітингів у Криму. На екрані з’являється гасло «Крим з президентом! Крим – територія стабільності», повідомляє видання «15 хвилин».

Далі глядачам демонструють кадри з Євромайдану в Києві, які супроводжуються написом «Їхня мета – анархія і економічна розруха».

Потім показують плакат з фотографіями активістів кримського Євромайдану, який супроводжується написом «Зрадники інтересів Криму».

Далі на екрані демонструється звернення голови Ради міністрів Криму Анатолія Могильова. Також в ролику показані кадри протестів в Тунісі, Єгипті та Туреччині, і, звісно, зіткнення на вулиці Грушевського в Києві.

Завершується ролик гаслами «Не допустимо помаранчевого перевороту! Ні – іноземному втручанню!».

Пізніше генеральний директор «Кримтролейбуса» Валерій Заїкін підтвердив, що замовником даного ролика є безпосередньо голова Республіканського комітету Криму з інформації Вадим Волченко.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх