Кількість бажаючих придбати зброю в України росте з кожним днем

Кількість громадян, котрі бажають отримати офіційний дозвіл на придбання мисливської гладкоствольної, мисливської нарізної чи травматичної зброї, у столиці зросла у кілька разів

 

Кількість громадян, котрі бажають отримати офіційний дозвіл на придбання мисливської гладкоствольної, мисливської нарізної чи травматичної зброї, у столиці зросла у кілька разів.

Про це повідомляє УНН.

Як зазначили у ГУ МВС Києва, цього місяця кількість бажаючих придбати зброю зросла у кілька разів.

“Якщо казати про столицю, то були навіть дні, наприклад минулого тижня, коли за добу подавалась така кількість заявок на дозвіл придбання зброї, як раніше за місцяць. І щодо віку та статі – то тут також “контингент” значно розширився. Тепер озброюватись хочуть і чоловіки від 21 року до 65 років, і жінки 30 – 45 років. Проте точну кількість можна буде назвати лише на початку наступного місяця, коли буде підбито підсумки за березень”, – зазначили у київській міліції.

Наразі ж у МВС отримати інформацію стосовно кількості людей, котрі офіційно отримали дозвіл на придбання зброї по всій Україні, не вдалося. Проте у міністерстві зазначили, що тенденція до зростання кількості бажаючих певно що є.

“Сказати точно, навіть у відсотковому відношенні, важко, проте чітко видно, що кількість людей, котрі хочуть придбати та придбали зброю, в Україні значно зросла”, – сказали у МВС.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що народні депутати від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” підготували законопроєкт, що спрощує процедуру придбання вогнепальної зброї.

 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх