У Донецьку загинули троє мирних жителів й згоріло ПТУ

У понеділок, 15 вересня, в Донецьку в результаті бойових дій загинули 3 мирних жителя і 5 зазнали пораненень 

У понеділок, 15 вересня, в Донецьку в результаті бойових дій загинули 3 мирних жителя і 5 зазнали пораненень різного ступеня тяжкості, повідомляє офіційний сайт міської ради.

Як наголошується в повідомленні, за минулу добу на території міста були зафіксовані випадки ведення бойових дій, а також пошкодження будівель та інфраструктури.

Зокрема, в Куйбишевському районі Донецька після падіння артснарядів біля двох будинків відбулися загоряння. Три снаряди потрапили на територію токарного заводу “Гефест”, в один з приватних будинків і квартиру житлового багатоповерхового будинку без подальшого загоряння. Також снарядом знищено майно та пошкоджено будівлю ритуальної служби, а також знищено комплектуючі вироби в одному зі складських приміщень.

У Київському районі в Путилівському гаю внаслідок попадання снаряда сталося загоряння в ПТУ №67, пожежні наряди не змогли потрапити до місця через бойові дії.

У Петровському районі в житловий будинок потрапляв снаряд з подальшим загорянням.

“В ніч з 15 на 16 вересня у Донецьку відносно тихо, повідомлення про обстріл районів від мешканців не надходило… станом на 9.30 в місті напружена ситуація без активних бойових дій”, – повідомили в міськраді.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх