Українські прикордонники попереджають про 10-кілометрові черги до Криму

Державна прикордонна служба України попереджає громадян, які планують в’їхати в Крим через контрольний пункт “Чонгар”, про ускладнення руху в даному напрямку у зв’язку з прискіпливим оглядом українського автотранспорту російськими прикордонниками

Державна прикордонна служба України попереджає громадян, які планують в’їхати в Крим через контрольний пункт “Чонгар”, про ускладнення руху в даному напрямку у зв’язку з прискіпливим оглядом українського автотранспорту російськими прикордонниками.

Як повідомляє Держприкордонслужба України, станом на 8.00 середи черги на виїзд з материкової частини України становлять до 10 км.

“Така ситуація склалася через прискіпливий огляд українських автомобілів і вантажівок з українською реєстрацією. У середньому, оформлення однієї вантажівки у російських прикордонників триває більше 30 хвилин, а легкових автомобілів – не менше 20 хвилин. Для оформлення в російський контрольний пункт прикордонники пускають тільки по одному транспортному засобу”, – пояснили в прикордонному відомстві.

У зв’язку з цим, в Держприкордонслужбі України рекомендують громадянам вибирати для в’їзду на півострів інші напрямки, де немає такої кількості автотранспорту.

У свою чергу, українські прикордонники роблять все, щоб полегшити рух в обидва напрямки.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх