Осінніх канікул в Ужгороді не буде

Допоки київський мер Віталій Кличко, не довго думаючи, продовжив канікули, в Ужгороді помізкували і вдалися до альтернативи

Допоки київський мер Віталій Кличко, не довго думаючи, продовжив канікули, в Ужгороді помізкували і вдалися до альтернативи.

Школярі усіх міських загальноосвітніх шкіл та двох навчально-виховних комплексів на один тиждень раніше підуть на відпочинок у грудні. Відпочиватимуть три тижні: з 19 грудня по 12 січня. 

Зміни пояснюють економією енергоресурсів. Медики категорично проти такого рішення. Діти розумово, фізично і психологічно втомилися. Йде похолодання, школярі почнуть масово хворіти, прогнозують лікарі. І радять батькам самим влаштувати дітям міні-канікули.

Читайте: Кличко подовжив шкільні канікули

Торік скасування осінніх канікул в Ужгороді спричинило шалений ажіотаж. Сотні школярів влаштували під стінами мерії страйк. Їхні батьки зверталися до прокуратури з вимогою визначити законність рішення щодо відміни канікул.

Нині бунту немає. Освітяни позбавили перепочинку тисячі дітей, ризикуючи їхнім здоров’ям, ще у трьох закарпатських містах і двох районах. // Світлана Ковбиця, ФАКТИ, ICTV

 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх