Гонтарєва «заплатить» за гривню

Більше 100 народних депутатів з різних фракцій коаліції зібрали підписи на підтримку проекту постанови щодо відставки голови Національного банку України Валерії Гонтарєвої

Більше 100 народних депутатів з різних фракцій коаліції зібрали підписи на підтримку проекту постанови щодо відставки голови Національного банку України Валерії Гонтарєвої.

“На сьогодні зібрано понад 100 підписів народних обранців з усіх фракцій коаліції. До того ж, члени “Депутатського контролю” направили голові СБУ 4 депутатських звернення щодо відкриття кримінального провадження проти керівництва НБУ за державну зраду та службову недбалість”, – сказав голова секретаріату міжфракційного депутатського об’єднання “Депутатський контроль” Вадим Руденко на прес-конференції, повідомляє прес-служба об’єднання в понеділок.

Читайте: Що можна купити за $1: 300 гр ковбаси або 8 кг картоплі

Він також зазначив, що з сьогоднішнього дня по всій Україні розпочнеться збір підписів українців за відставку голови НБУ.

У свою чергу, голова громадської організації “Громадський контроль банків” Олександр Івлєв оголосив про початок 23 лютого безстрокової акції протесту під Нацбанком. Головна вимога – відставка голови НБУ, відкриття кримінальних проваджень проти чиновників НБУ і залучення їх до відповідальності за девальвацію гривні.

Нагадаємо, сьогодні зафіксовано фантастичний обвал гривні.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх