Київ повинен платити Донбасу готівкою – ООН

Управління ООН у справах біженців пропонує українській владі налагодити систему виплати пенсій готівкою населенню, що проживає наокупованих территорях Донецької і Луганської областей

Управління ООН у справах біженців пропонує українській владі налагодити систему виплати пенсій готівкою населенню, що проживає на окупованих территорях Донецької і Луганської областей, заявив глава європейського бюро УВКБ ООН Венсан Коштель.

“Ми говорили про деякі обмеження, введені адміністративними нормами українського уряду з середини листопада. Це стосується переважно соціальних виплат, пенсій, сімейних виплат, що змусило літніх людей залишити домівки на сході України і переїхати в райони, контрольовані урядом, щоб мати можливість отримати пенсію”, – сказав Коштель, виступаючи перед депутатами Європарламенту, передає РИА Новости.

Читайте: Генштаб сказав, коли відведе озброєння

За його словами, УВКБ розуміє, “чому український уряд не хоче платити пенсії на непідконтрольній йому території”. “Але ми хотіли б спробувати встановити з іншими агенціями ООН систему переказу готівки, не маючи справи з владою де-факто на сході України, щоб пенсії могли виплачуватися там, де знаходиться домівка”, – заявив глава бюро УВКБ.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх